The Workery

The Workery

The Workery

The Workery Çalışmamız

The Workery Bursa Özlüce'de çalışma alanı kiralayan bir cafedir. Kütüphane sessizliğinde olan mekanda önceden rezervasyon yaptırarak giriş yapabilirsiniz. Mekandaki sipariş işlemleri de tamamen online olarak sürdürülmekte. The Workery'nin web tabanlı sipariş sistemini, Android ve Ios uygulamalarını hayata geçirerek iş sürecinin kolaylaştırılması ve müşteri sadakatinin arttırılmasını sağladık. Web Sitesi

Ne fark yarattık

  • Sorun

    Randevu ve sipariş işlemlerinin online yapılmak istenmesi ve piyasadaki hazır programların tam anlamıyla çözüm üretmiyor olması çözüm arayışı oluşturdu.

  • Çözümümüz

    Tüm işlemlerin online olarak yönetilebilmesi ve aynı zamanda müşteri sadakatinin oluşturulması için web tabanlı kontrol programı ve buna bağlı olarak kullanıcı tarafı için android ve ios uygulamalarını geliştirdik.

  • Sonuç

    İşletme ihtiyacını tam anlamı ile karşılayan bir yazılım ile iş sürecini kolayca takip edebilmekte. Kullanıcı tarafında ise rezervasyonların ve siparişlerin mobil uygulama üzerinden verilmesi, işletmede yaratılmak istenen sessiz ortamın kolayca korunmasını sağladı.